Diamenty w M1

Diamenty w M1

Od poniedziałku 24 października M1 olśni blaskiem diamentów. W specjalnej urnie znajdującej się na pasażu zostaną umieszczone diamenty. Dla tych którzy prawidłowo oszacują ich wagę czeka nie lada nagroda – 12 000 zł do wydania na zakupy!

Jakie są zasady? Wystarczy zrobić zakupy między 24 października a 6 listopada tego roku. Ich minimalna wartość powinna wynosić jednorazowo 100 złotych, na jednym dowodzie zakupu. Dowód/-y zakupu trzeba następnie tego samego dnia zarejestrować na stoisku promocyjnym oraz najważniejsze: oszacować wagę diamentów, które znajdują się w specjalnej urnie na terenie centrum.

Będąc wyposażonym w odpowiednie dowody zakupu należy przyjść w dzień finału - 6  listopada, na godzinę 16:00 i poznać wagę diamentów.

Pierwsze trzy osoby, które najprecyzyjniej oszacują prawidłową wagę, otrzymają wspaniałe nagrody w postaci kart przedpłaconych z okrągłymi sumami odpowiednio: 12 000 zł, 3000 zł i 1000 zł - do wydania w M1 Częstochowa.

M1 Częstochowa zaprasza do typowania wagi diamentów - tylko do 6 listopada!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PIĄTEK
DATA: Styczeń 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej