LEGO® Star WarsTM

LEGO® Star WarsTM

 

Galaktyka LEGO® Star WarsTM w Częstochowie

 

Zapraszamy do M1 Częstochowa na akcję LEGO® Star WarsTM, która odbędzie się w dniach od 6 do 7 lutego, w godzinach od 12.00 do 18.00.

 

Kosmiczna przygoda LEGO® Star WarsTM zawita do naszej galaktyki razem z ogromną ilością atrakcji: wielkie figury, statki kosmiczne, konkursy z nagrodami i niezliczona ilość klocków LEGO®!

 

Za sprawą specjalnych stref tematycznych LEGO® M1 Częstochowa zamieni się w niezwykły świat LEGO® Star WarsTM!

W głównej Strefie Zabaw - Wielkiej Planecie LEGO® - przygotowano specjalne klocki LE-GO® Star WarsTM, za pomocą których będzie można budować statki kosmiczne, które później wezmą udział w konkursie i dołączą do Wielkiej Floty LEGO® Star WarsTM.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsi upominki z motywem LEGO® Star WarsTM.

 

Odwiedzenie sektora Akademia Budowania LEGO® będzie niepowtarzalną okazją do stworzenia własnych, wymarzonych projektów z klocków dostępnych na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Dodatkową atrakcją będzie Strefa Wystawowa z modelami statków kosmicznych LEGO® Star WarsTM oraz dla najmłodszych strefa LEGO® Duplo dedykowana dzieciom w wieku od 2 do 5 lat.

Zabawa z LEGO® Star WarsTM to także jedyna okazja do wzięcia udziału w budowaniu wielkich figur - Darth Vader i mistrz Yoda z ponad 20 000 klocków LEGO®!

 

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PIĄTEK
DATA: Styczeń 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej