Jeep® Cherokee do wygrania w M1

Jeep® Cherokee do wygrania w M1

 

Jeep® Cherokee do wygrania w M1

 

W piątek 28 sierpnia startuje kolejna odsłona Loterii w centrach handlowych M1 w całej Polsce. Akcja odbędzie się pod hasłem „Realne widoki na Jeepa Cherokee”. Zakupy zrobione w trakcie trwania promocji to szansa na wygranie samochodu marki Jeep® Cherokee oraz kart podarunkowych. Łączna wartość nagród w 9 centrach M1 w całej Polsce to 1 318 500 złotych. Finałowe losowanie odbędzie się 4 października.

 

Loteria promocyjna rozpocznie się w M1 w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 4 października. Nagrodą główną w każdym z 9 centrów handlowych jest nowy samochód osobowy Jeep® Cherokee o wartości 143 500 złotych. Dodatkowo do wygrania jest 1 karta przedpłacona o wartości 1 500 złotych oraz 3 karty po 500 złotych, które pozwolą zrobić kolejne zakupy w M1.
Łączna wartość nagród w całej Polsce wynosi 1 318 500 złotych.

Wzięcie udziału w Loterii jest bardzo proste:

W pasażach centrów handlowych ustawione zostaną stoiska promocyjne. Obsługujące je hostessy będą wyjaśniały klientom zasady udziału w zabawie.

 

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 4 października o godzinie 16:00 na parkingu przed każdym z centrów M1. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna będzie obecność podczas finału. Dodatkowo, podczas weryfikacji kuponu, przyszli zwycięzcy będą proszeni o okazanie podstemplowanych paragonów oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Warto zatem pamiętać o ich zabraniu.

 

Z Regulaminem Loterii można zapoznać się przy stoiskach promocyjnych oraz w sekretariatach centrów M1. 

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PIĄTEK
DATA: Styczeń 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej