Wyraźny znak od losu

Wyraźny znak od losu

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Handlowego M1, gdzie w dniach 17 października - 13 listopada odbywać się będzie wielka loteria. Zakupy zrobione w trakcie jej trwania dają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Czekają:

Jak wygrać?

  1. Zrób zakupy za minimum 100zł.
  2. Na podstawie dowodu zakupu odbierz kartę z kodem kreskowym.
  3. Zeskanuj kartę z kodem kreskowym przy kiosku multimedialnym i sprawdź czy wygrałeś nagrodę czy szansę na grę o samochód.
  4. Jeśli otrzymałeś szansę na grę o samochód, przyjdź osobiście na wielki finał w niedzielę, 13 listopada. Losowanie o godzinie 16.00.
  5. Każde kolejne zakupy zwiększają Twoje szanse na wygraną!

ZNAJDŹ W M1 WYRAŹNY ZNAK OD LOSU!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej