Kiermasz Rzeczy Niepospolitych

Kiermasz Rzeczy Niepospolitych

W dniach 12-13 listopada  br. M1 Kraków będzie gościło już po raz kolejny pod swoim dachem polskich twórców, którzy zaprezentują unikatowe i oryginalne wyroby stworzone za pomocą rąk z pasją, precyzją i niezwykłą wyobraźnią.

Kiermasz Rzeczy Niepospolite potrwa w M1 przez 2 dni a na kolorowych stoiskach będzie można podziwiać i kupić między innymi: unikalne akcesoria, autorską biżuterię, oryginalne torby ekologiczne, ceramikę artystyczną, przedmioty wnętrzarskie a także 1001 przydatnych i oryginalnych drobiazgów oraz uroczych bibelotów.

Ponadto wśród wystawców obecne będą młode mamy, które z myślą o najmłodszych pociechach a także o innych mamach, projektują i tworzą zarazem przepiękne zabawki, mięciutkie maskotki, kocyki, pieluszki wielorazowe, maty edukacyjne, ubranka oraz wiele innych akcesoriów dla dzieci.

Stoiska kiermaszu będą zlokalizowane w pasażu M1, w wejściu od strony marketu PRAKTIKER, przy kawiarni Stary Wiedeń. Wstęp wolny, zapraszamy!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej