Akcje weekendowe w M1 Kraków

Akcje weekendowe w M1 Kraków

Ryneczek eko i tradycji oraz Giełda Antyków i Staroci w M1 Kraków

 Już w najbliższy weekend, w  dniach od 18 do 20 listopada br. zapraszamy do M1 Kraków na Ryneczek eko i tradycji oraz Giełdę Antyków
i Staroci.

Ryneczek eko i tradycji w M1 Kraków to okazja do posmakowania i zakupienia zarówno tradycyjnego, staropolskiego jadła jak też smacznych
i zdrowych produktów ekologicznych.

Na stoiskach handlowych obok produktów regionalnych nie zabraknie tradycyjnie wypiekanych pachnących chlebów, sękaczy i ciast, pysznych wędlin, wyrobów garmażeryjnych, wiejskich jaj, czy przetworów. Dostępne będą  również produkty ekologiczne w tym m.in.:  przyprawy, miody i produkty pszczelarskie, sery, prawdziwe soki i wiele innych wyrobów przygotowanych zarówno według staropolskich jak i naturalnych, zdrowych receptur.

W tym samym czasie zapraszamy również na Giełdę Antyków i Staroci gdzie sprzedawcy i hobbyści oferować będą tysiące bibelotów, precjozów i kolekcjonerskich białych kruków. Na sprzedaż wystawione zostaną m.in.: stylowe meble, lampy, porcelana i ceramika, zegary, obrazy, rzeźby. Nie zabraknie również „klasyki gatunku” – tego, co na każdym targu staroci znaleźć się musi, czyli monet, znaczków i pocztówek, militariów i części do starych aut.

Serdecznie zapraszamy do M1 Kraków!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej