Świąteczne jarmarki w M1 Kraków

Świąteczne jarmarki w M1 Kraków

16 - 23 grudnia - Świąteczna edycja Giełdy Antyków i Staroci oraz Ryneczku eko i tradycji  w M1 Kraków. Odkryj pomysł na świąteczny prezent.

Nadchodzi czas świątecznych zakupów. Z tej okazji zapraszamy do szukania pomysłów na wyjątkowe prezenty i udane zakupy w M1 Kraków.

Od 16 do 23 grudnia zapraszamy na Giełdę Antyków i Staroci oraz Ryneczek eko i tradycji.

Na stoiskach handlowych ustawionych w wejściu od strony marketu PRAKTIKER, przy kawiarni Stary Wiedeń, sprzedawcy i hobbyści będą oferować tysiące bibelotów, precjozów i kolekcjonerskich białych kruków. Na sprzedaż wystawione zostaną m.in.: stylowe meble, lampy, porcelana i ceramika, zegary, obrazy, rzeźby i patery
a także monety, znaczki i pocztówki, militaria oraz części do starych aut.

W tym samym czasie, w wejściu środkowym do centrum, ustawione zostaną stoiska z artykułami spożywczymi.

Wszystko, czego sobie tylko zażyczysz na tradycyjne Święta znajdziesz u nas
w sprawdzonych smakach i świetnej jakości! Pachnące chleby i wędliny, smalce, wędzone szynki, miody pitne i przetwory oraz smakowite sery i świąteczne wypieki to prawdziwa pokusa dla smakoszy tradycyjnych przysmaków. 

Przyjdź do M1 Kraków na przedświąteczne zakupy i odkryj pomysł na świąteczny prezent!

Serdecznie zapraszamy!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej