Jarmark Smaków w M1 Kraków

Jarmark Smaków w M1 Kraków

Jarmark Smaków w M1 Kraków

W dniach od 12 do 15 stycznia zapraszamy na pierwszy w tym roku Jarmark Smaków.

Na licznych stoiskach jarmarku znajdą Państwo całą gamę pyszności m.in. pachnące, tradycyjnie wypiekane chleby,  swojskie wędliny, miody, pierogi, wyroby garmażeryjne, pasztety, ryby, przyprawy z całego świata, domowe ciasta, chałwę, wyroby tureckie.

Dla smakoszy nabiału nie zabraknie przysmaków w  postaci oscypków, serów holenderskich, czy korycińskich. Te i wiele innych wyrobów przygotowanych według staropolskich receptur będą czekały na wszystkich, którzy w najbliższych dniach odwiedzą M1 Kraków.

Dodatkowo podczas jarmarku będą można podziwiać i nabyć także artykuły rękodzieła w tym m.in.: wyroby z filcu i drewna, biżuterię, przytulanki dla dzieci, obrazy oraz inne rozmaitości.

Stoiska handlowe zostaną ustawione w dwóch miejscach wewnątrz obiektu, tj. w wejściu głównym oraz w wejściu od strony marketu Praktiker.

Zapraszamy do M1 Kraków na Jarmark Smaków w dniach 12-15 stycznia!

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej