Wystawa robotów filmowych

Wystawa robotów filmowych

Wystawa Robotów

 

W M1 Kraków będzie można spotkać roboty inspirowane najpopularniejszymi bohaterami filmów. Niezwykła wystawa zagości w centrum handlowym już 7 stycznia i potrwa aż do 24 lutego.

Roboty pojawią się w M1 Kraków w czwartek, 7 stycznia. Wystawa będzie się składała z kilkudziesięciu robotów inspirowanych bohaterami dobrze znanymi z popularnych filmów. Postaci zostaną z gośćmi centrum handlowego aż do 24 lutego, aby każdy miał szansę je zobaczyć.

Podczas trwania wystawy będzie można podziwiać sobowtórów prawdziwych filmowych gwiazd. Wystarczy przytoczyć takie pseudonimy artystyczne, jak: R2D2, Terminator T1000 czy Robocop. Tych idoli nie trzeba nikomu przedstawiać. Wystawa w M1 Kraków to niepowtarzalna okazja, aby z bliska poznać prawdziwych bohaterów.

Roboty będzie można podziwiać na terenie centrum handlowego M1. Pojawią się w kilku miejscach, dobrane w grupy tematyczne. Będzie można do nich podchodzić i robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Niezapomniane wrażenia są gwarantowane. M1 Kraków zaprasza na spotkanie z filmowymi robotami.

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej