M1DanceBattle w Krakowie

M1DanceBattle w Krakowie

M1DanceBattle - zawody I etapu

 

Trwa rywalizacja w ramach pierwszej ogólnopolskiej ligi tańca break dance, M1 Dance Battle, w której pula nagród wynosi 125 000 złotych, a nagroda finałowa – 30 000 złotych. Najbliższa impreza z tego cyklu odbędzie się już w sobotę, 7 listopada, w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie.

Liga tańca M1 Dance Battle wystartowała we wrześniu 2015 roku. Jako ogólnopolski turniej tańca break dance, z ciągłym rankingiem drużyn, jest to pionierskie przedsięwzięcie, w opozycji do pojedynczych zawodów, które były dotąd organizowane.

12 grup tanecznych, które zdobędą największą liczbę punktów podczas każdego z 7 wydarzeń serii zostanie zakwalifikowanych do finału M1 Dance Battle, który odbędzie się w maju 2016 roku. Podczas imprezy finałowej grupy taneczne liczące minimalnie 4 i maksymalnie 8 uczestników będą musiały zaprezentować układy choreograficzne. Układy choreograficzne będą prezentowane do muzyki wybranej przez zespoły taneczne i będą trwały co najmniej 5 minut każdy. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie decyzji sędziów.

Pierwsze spotkanie w ramach M1 Dance Battle odbyło się 26 września w Warszawie, ciesząc się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rywalizujących ekip tanecznych, jak i publiczności. Pierwsi zwycięzcy – Zames Crew – zagwarantowali sobie miejsce w klasyfikacji, teraz czas na kolejnych tancerzy.

Drugie spotkanie w Radomiu po konkretnej rywalizacji wygrała również grupa Zames Crew, umacniając swoją pozycję w rankingu.

Na spotkaniu w Bytomiu nastąpiło przejęcie miejsca lidera poprzez grupę Sztewite Cats Claw, która po 3 spotkaniu zajmuję pierwsze miejsce w rankingu grup z ilością punktów 26.

Poznań został zdobyty przez grupę Breaknuts, która po tych zawodach zajmuje 2 miejsce w tabeli z ilościa punktów 21. W rankingu nadal prowadzi grupa Sztewite Cats Claw.

 

Na najbliższe eliminacje M1 Dance Battle zapraszamy już w najbliższą sobotę, 21 listopada, do Centrum Sztuki Współczesnej Solvay. Eliminacje do turnieju rozpoczną się o godzinie 15:00 i obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja. Poznańskie finały, otwarte dla publiczności, potrwają od godziny 19:00.

 

M1 Dance Battle Poznań sędziować będą Ata (Ghost Crew - Finlandia), Yarko (Polskee Flavour) i Thomaz (RockaFellaz Crew). Wydarzenie poprowadzi Rademenez, reprezentujący zielonogórską ekipę Tabasco Break Rebels. Wystąpi FLUE Band.

Głównym sponsorem ligi tańca M1 Dance Battle jest Centrum Handlowe M1.

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: NIEDZIELA
DATA: Styczeń 22, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
-

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej