Jeep® Cherokee do wygrania

Jeep® Cherokee do wygrania

Realne widoki na Jeepa Cherokee

 

W piątek 28 sierpnia rusza kolejna odsłona Loterii w Centrum Handlowym M1 Poznań pod hasłem „Realne widoki na Jeepa Cherokee”.

Każde zakupy zrobione w trakcie trwania promocji to dla klientów centrum szansa na wygranie samochodu marki Jeep® Cherokee oraz kart podarunkowych. Łączna wartość nagród w M1 Poznań to 146 500 złotych, a w całej Polsce – 1 318 500 zł. Finałowe losowanie odbędzie się 4 października.

Loteria promocyjna rozpocznie się w Centrum Handlowym M1 Poznań w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 4 października. Nagrodą główną jest nowy samochód osobowy Jeep® Cherokee o wartości 143 500 złotych. Dodatkowo do wygrania jest 1 karta przedpłacona o wartości 1 500 złotych oraz 3 karty po 500 złotych, które pozwolą zrobić kolejne zakupy w M1.

Wzięcie udziału w Loterii jest bardzo proste. Wystarczy, że klient przeznaczy minimum 100 złotych na zakupy w M1 Poznań, po czym wypełni otrzymany kupon promocyjny i wrzuci go do urny. Za wydanie każdych kolejnych 100 złotych otrzymuje się kolejny kupon, a w końcu każdy los zwiększa szansę na wygraną.

W pasażu centrum handlowego ustawione zostanie stoisko promocyjne. Obsługujące je hostessy będą wyjaśniały klientom zasady udziału w zabawie.

 

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 4 października o godzinie 16:00 na parkingu przed M1 Poznań. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna będzie obecność podczas finału. Dodatkowo, podczas weryfikacji kuponu, przyszli zwycięzcy będą proszeni o okazanie podstemplowanych paragonów oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Warto zatem pamiętać o ich zabraniu.

Regulamin Loterii można znaleźć przy stoisku promocyjnym oraz w sekretariacie centrum. 

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PIĄTEK
DATA: Styczeń 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej