Armia Terakotowa w Poznaniu

Armia Terakotowa w Poznaniu

Oryginalna armia cesarza Qin Shi, pochodząca z 210 r. p.n.e., składa się z ponad 7,5 tysiąca figur naturalnej wielkości i jest w całości wykonana z terakoty. Każda postać jest inna, ma własną mimikę i indywidualną rolę w całym zbiorze. Armia, pochowana wraz z cesarzem, miała strzec go w życiu pozagrobowym, zapewniając mu należną władzę w zaświatach.

W M1 Poznań będzie stacjonowało 130 replik żołnierzy cesarskiej armii, oddanych w wielkości 1:1. Pojawią się m.in. stojące i klęczące figury, elementy wyposażenia wojskowego, karoca z końmi, a nawet cesarz Qin Shi we własnej osobie.

Czy to Chiny? Nie, Poznań. Zapraszamy do podziwiania chińskiej armii terakotowej w godzinach otwarcia centrum handlowego M1, aż do 17 października. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PIĄTEK
DATA: Styczeń 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej